До переліку 50 найкращих учителів світу увійшли двоє українців

19.03.2020, 11:43
До переліку 50 найкращих учителів світу увійшли двоє українців - фото 1

Про це сьогодні вночі оголосили організатори найпрестижнішої світової відзнаки для освітян “Global Teacher Prize”.

Як повідомляє osvitoria.media, п’ятдесятку обирали з-понад 36 тисяч учасників по всьому світу. Наступним етапом конкурсу стане відбір найкращої десятки, а нагородять вчителя-переможця 2020 року у жовтні в Лондоні. До першої півсотні кращих вчителів увійшли Наталя Гладких та Олександр Жук — фіналістка у 2017-му та переможець 2018-го років національної премії “Global Teacher Prize Ukraine” .

  • Наталя Гладких — спеціальний педагог, яка понад 9 років навчає дітей з інвалідністю. Розуміння, що в шкільній системі немає місця дітям із комплексними порушеннями, надихнуло її з однодумцями заснувати власну інклюзивну школу. Інший її проєкт, "Космотабір" для дітей з інвалідністю зібрав майже три сотні учасників від 2 до 16 років та понад 350 волонтерів.
  • А Олександр Жук — вчитель інформатики із Запоріжжя. Він вивчив жестову мову, щоб вчити дітей із порушеннями слуху тонкощам IT, створив енергокоманду, робить з учнями роботів і сонячні панелі і три роки поспіль перемагає в математичному конкурсі з усного рахунку.

Переможець “Global Teacher Prize” отримає 1 мільйон доларів та можливість впливати на освіту на всій планеті.

Нагадаємо, раніше у Миколаївській ОТГ відкрили відремонтований дитячий садок. Заклад для дошкільнят "Веселка" облаштували в селі Петрівка Петропавлівського району.

Також у Дніпрі пройшла олімпіада з англійської мови для випускників. У ній взяли участь 180 школярів із трьох областей України.

А ще через анитикоронавірусний карантин пробне ЗНО в Україні перенесли на квітень. Запрошення-перепустки, які абітурієнти отримали в своїх особистих кабінетах 2 березня, анульовані.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Освіторія
Поділитися: