До Пекіну прибув Олімпійський вогонь

Черемонія запалення Олімпійського вогню. ФОТО: МОК - фото 1
Черемонія запалення Олімпійського вогню. ФОТО: МОК

У неділю, 18 жовтня, в Греції пройшла церемонія запалювання Олімпійського вогню Зимової Олімпіади 2022 року. Через кілька днів факел прибув до Китаю, де і пройде наступна Олімпіада.

У столицю Китаю Пекін привезли Олімпійський вогонь. Про це повідомляє sports.ru.

Церемонія запалювання вогню пройшла в Стародавній Олімпії, на афінському історичному стадіоні "Панатінаїкос", минулої неділі, 18 жовтня. Після урочистої частини грецька сторона передала полум'я організаторам наступних Ігор, які проведуть в Пекіні.

Нагадаємо, що Зимова Олімпіада в Пекіні пройде з 4 по 20 лютого 2022 року.

Відзначимо, що незважаючи на те, що до початку змагань ще кілька місяців, ці Олімпійські Ігри вже встигли обрости низкою резонансних новин і скандалів. Так американські фігуристи Еван Бейтс і Медісон Чок, які виступають в танцях на льоду, звинуватили китайський уряд в порушенні прав людини.

«Виступаючи від спільноти спортсменів, можу сказати, що порушення прав людини жахають. Вважаємо, що це не по-людськи. Мої слова можуть бути застосовні до прав людини в цілому, але, якщо ви говорите про те, що відбувається в Китаї щодо мусульман, це теж жахливо і огидно. Для мене не проблема говорити про це від імені спортсменів. Ми теж люди. Коли читаємо і чуємо про те, що відбувається, відчуваємо тільки ненависть», — заявив Бейтс.

Висловлювання спортсменів з приводу місця проведення Олімпіади-2022, зокрема, торкнулися теми уйгурського населення країни. Однак, фігуристи не пов'язують діяльність керівництва Китаю з позицією його жителів.

«Я лише хочу сказати, що наш колишній досвід, пов'язаний з Китаєм, був дуже позитивним. Навіть з урахуванням того, що відбувається ці проблеми не говорять про всю країну, так як в ній багато хороших людей. Той факт, що в Китаї відбувається щось жахливе, не означає, що вся країна підтримує це або вважає правильним», — додала Чок.


Раніше ми писали про те, як виступили самбісти з Дніпропетровщини на молодіжному Чемпіонаті світу.

Реклама

 

 

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама