До кінця 2020 року на Дніпропетровщині хочуть відремонтувати більше 100 км доріг

11.03.2020, 15:06
До кінця 2020 року на Дніпропетровщині хочуть відремонтувати більше 100 км доріг - фото 1

Велике будівництво в Дніпропетровській області. Понад сто кілометрів доріг планують капітально відремонтувати до кінця цього року. На це з державного та обласного бюджетів витратять майже 10 мільярдів.

Де чекати ремонту, знає кореспондент 34 телеканалу.

Понад сотню кілометрів доріг державного значення планують відремонтувати до кінця наступного року. Зокрема хочуть довести до ладу сполучення з Києвом. Це траса Дніпро–Решетилівка. А от дорогу на Нікополь повністю відновити планують вже до кінця цього року. Усі роботи проводитимуть за державні кошти.

«Дорога Н-23, яка повинна зв'язати Кривий Ріг з Кіровоградською областю, профінансована. Заплановано фінансування великого амбітного проєкту цього року — це обхід міста Дніпропетровськ, ми вже почали роботи», — розповідає в. о. начальника служби автомобільних доріг в області Дмитро Чумаченко.


А вже цього року капітально відновлять обласні дороги. Для ремонту близько 10 трас використовуватимуть нову економічну та екологічну технологію. Гарантія на покриття — 5 років.

«Це безпрецедентний в Україні приклад проєкту і приклад побудови дороги за допомогою шлаків. Такого в Україні ще не було. Для нас це має два позитиви: дешевша дорога і зменшення шлаків на відвалах», — повідомляє голова обладміністрації Олександр Бондаренко.

Усі відремонтовані траси обладнають світловідбивачами.

«На всіх дорогах, в усіх напрямках, які ми робимо, будуть встановлені світловідбивачі. Це безпека. Ви можете побачити одну з таких доріг — це Вільне–Гвардійське», — ділиться Андрій Коломоєць, директор департаменту ЖКГ та будівництва обладміністрації.


Загалом цього року мають відремонтувати майже 250 кілометрів доріг.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: