До 8-ї лікарні направили партію сучасних меблів

18 травня, 19:27
До 8-ї лікарні направили партію сучасних меблів - фото 1

Сотні нових ліжок та 300 матрасів придбали компанія “Інтерпайп” та фонд “Відродження регіону”.

Для пацієнтів на стаціонарі та у відділені інтенсивної терапії створили багатофункціональні ліжка. У комплекті — ергономічні протипролижневі матраци. Меблі витримають інтенсивну експлуатацію і дезінфекцію після пацієнтів.

«Це ліжка, які дійсно можуть регулярно піддаватися обробці дезінфекуючими засобами і при цьому вони не втратять свого зовнішнього вигляду. Сьогодні ми поставляємо 200 ліжок палатних і 50 ліжок, які призначені для реанімаційних відділень. Це так звані функціональні ліжка», — каже голова поліклініки "Інтерпайп" Тетяна Каптєлова.


Медики кажуть, що такі меблі вкрай необхідні.

«Це дасть можливість у разі погіршення епідеміологічної ситуації в нашому місті із COVID-19, якщо 8-ма лікарня все-таки почне приймати таких пацієнтів — поліпшити і створити більш комфортні умови таким пацієнтам у нашому лікувальному закладі. Це вже не перший такий транш. Це спільна справа у боротьбі з коронавірусом», — ділиться генеральний директор Міської лікарні № 8 Валентин Бородуля.


Виготовила меблі місцева компанія. На виробництво витратили майже мільйон гривень.

«Ми провели консультації з досвідченими лікарями-вірусологами і лікарями нашої області. І вони підказали нам, на які моменти звернути увагу в конструюванні і виробництві цих продуктів. Ці ліжка ми виробляємо не для власного заробітку, а для того, щоб підтримати нашу компанію, підтримати Україну в цілому. Тому наше ліжко вийшло надійним, якісним, дуже ефективним і доступним за ціною», — розповіла представниця компанії “Art Metal Furniture” Вероніка Беляєва.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: