Дніпряни зможуть пройти екпрес-тестування прямо на вокзалах

Дніпряни зможуть пройти екпрес-тестування прямо на вокзалах - фото 1

На залізничних вокзалах розгорнуть лабораторії для екпрес-тестування. Мова йде про найбільші станції України. Лабораторії мають надавати послуги за доступною ціною. Робиться це щоб ті, хто не можуть вакцинуватися, мали можливість пройти тестування.

Із 21 жовтня в регіонах із "жовтим", "помаранчевим" та "червоним" рівнем карантину — діятимуть нові правила перевезень між областями. Рішення ухвалив Кабмін на позачерговому засіданні.

В уряді зазначають: крок вимушений і покликаний стримати швидке поширення коронавірусу. Для міського транспорту та сполучення в межах однієї області ці правила не діють. Відповідальність за наявність потрібних документів у всіх водіїв, екіпажу літаків та пасажирів нестиме перевізник.

Реклама

Раніше ми писали про те, що анестезіологи розповіли про боротьбу з Covid-19.

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама