Дніпряни зможуть поспати довше: з чим це пов'язано

Дніпряни зможуть поспати довше: з чим це пов'язано - фото 1

Україна переходить на зимовий час в кінці жовтня

В останню неділю місяця, в ніч на 31 жовтня, буде перехід на зимовий час. Стрілки годинника потрібно перевести на одну годину назад. Таким чином, наступну добу в вихідний день «збільшуються» в 60 хвилин. Тим самим, буде можливість поспати довше.

В Україні вже майже 40 років здійснюється переведення годинників. Робиться це два рази на рік. Таким чином, люди переходять на літній і зимовий час. Але щоб постійно не плутатися вперед або назад переводити стрілки, потрібно запам'ятати правило перших літер: весною — вперед, а восени — взад.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі сьогодні можуть включити опалення. На сайті Дніпровської міської ради опублікували проєкт рішення, де зазначили подати теплопостачання 19 жовтня або в разі зниження середньодобової температури до +8 градусів впродовж 3 діб. Зазначимо, що за останні три доби у місті середньодобова температура була +8 — +9. Але поки що цей проект не підписав градоначальник Дніпра Борис Філатов.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама