Дніпряни задоволені змінами, які сталися з управліннями соціального захисту

13.11.2020, 16:58
Дніпряни задоволені змінами, які сталися з управліннями соціального захисту - фото 1

Зручні та просторі зали в сучасному форматі опенспейс, дитяча зона, електронна черга та врахування всіх потреб відвідувачів — містяни у захваті від якісних перетворень, що нині запроваджують у соціальній сфері Дніпра. Люди кажуть, що це — турбота та захист, яких раніше так не вистачало в цій галузі.

Нині у Дніпрі завершують капітальний ремонт Лівобережного управління соціального захисту. Доки тривають роботи, тутешні фахівці не припиняють прийом містян. Молода матуся Євгенія Гриценко прийшла у справах разом із маленькою донечкою Діаною. Жінка схвально оцінює оновлений фасад, також завдяки пандусу та відсутності високих порогів потрапляти до приміщення з дитячими візочками буде значно легше, ніж коли вона вперше сюди приходила:

«Я приємно здивована. Чула, що в інших управліннях вже з‘явилися куточки для дітей. Мене запевнили, що тут теж таке буде. Насправді, дуже приємно приходити в красиве приміщення з хорошим ремонтом. І добре, що в чергах можна буде не стояти».

Дніпрянин Анатолій Назаренко має статус чорнобильця і опікується справами тих, хто також постраждав внаслідок аварії на ЧАЕС. Управління соціального захисту чоловік відвідує регулярно:

«Я знаю цю будівлю давно. У порівнянні з тим, що було, і тим, що роблять зараз, — це, як-то кажуть, дві великі різниці».

Загалом після ремонту в управлінні зникнуть затісні кабінети та темні коридори. Замість них тут обладнають простору залу зі зручними меблями та технікою, що допоможе обслуговувати всіх без винятку підопічних. Вхід і приміщення оновлюють з урахуванням усіх елементів безбар‘єрності, зокрема це стосується і санвузлів.

У приміщенні управління обладнають і обідню кімнату для персоналу. Раніше харчуватися працівникам доводилося просто за робочим столом, а це, кажуть, було дуже незручно і для них, і для відвідувачів.

Будівельники, що здійснюють ремонт, працюють так, щоб людям було приємно сюди приходити.

«Зроблено буде якісно. Хочеться, щоб сподобалося всім», — сказав робітник Костянтин Котенко. Роботи планують закінчити до кінця листопада.

Цієї осені вже відкрили три оновлених відділення у Самарському, Соборному і Новокодацьком районах. Здебільшого усі вони розташовані в будівлях ще радянської забудови. Зокрема, будівля Лівобережного управління знаходиться у колишньому приміщенні дитсадка, яке зо три десятки років не бачило комплексного ремонту.

Загалом, системне оновлення соціальної сфери в Дніпрі залишається пріоритетом.

Соцпрацівникам виплачують надбавки. Для них також створили корпоративну форму та забезпечили можливістю безкоштовного відпочинку в муніципальних таборах «Гордість Дніпра» і «Золотий вік».

Поділитися: