Дніпряни вийшли з акцією протесту через справу загиблого у ДТП Олександра Усачова

Дніпряни вийшли з акцією протесту через справу загиблого у ДТП Олександра Усачова - фото 1

Жителі Лівого берега вийшли з акцією протесту під стіни Індустріального районного суду. Вимагають, аби справу загиблого у ДТП Олександра Усачова суд розглянув терміново і виніс справедливий вирок.

Аварія сталась у лютому на проспекті Слобожанському. Олександр Усачов разом із донькою йшов зеброю на зелений. В цей час у пішоходів влетів автомобіль AUDI. Відомо, що водій їхав на великій швидкості і зустрічною смугою. Олександр загинув на місці. Його дочку ушпиталили з важкими травмами.

«Було червоне світло. Пішоходам зелений. І він свідомо виїхав, щоб втекти від поліції на зустрічну смугу. Йшов Саша з донькою. Йшов ще один чоловік, який постраждав, жінка. І два хлопця мало не влетіли в машину. Тобто машину зупинив Саша, а потім стовп», — розповідає мати загиблого Олена Чуйко.

Тим часом сам обвинувачений провину не визнає. І стверджує, що за кермом був не він.

«Поліцейський бачив, хто з яких дверей в машині виходив. І він бачив, що виходило два пасажира. І він це підтвердив - саме цьому свідкові і погрожував Дубовик», — каже адвокат сім'ї Усачових Марія Біленко

І додає, адвокат обвинувачуваного затягує судовий процес під різними приводами. Засідання переносили декілька разів. Понад тисяча небайдужих людей, друзів та родичів підписали звернення до народного депутата Дмитра Киселевського із проханням не дати спустити справу на гальма.

«Є всі докази. Але затягується слідство. Затягують вони його красиво і правильно. За юридичним моментам. То вони змінюють адвоката, то адвокат у відрядженні, то не встиг ознайомитись зі справою. З цього ми прийшли сюди щоб справа почала розглядатися швидше», — зазначає учасниця акції Ганна.

Нардеп Дмитро Киселевський взяв справу під особистий контроль. Разом із жителями Лівого берега він вимагає справедливого судового вироку.

«Я переконаний, що не може такого бути, щоб людина тікаючи від поліції, збивши іншу людину на переході, не понесла заслуженого покарання. І я, і жителі лівого берега Дніпра вимагають, щоб ця справа була доведена до логічного завершення. Щоб винний був покараний і отримав заслужене покарання», — стверджує народний депутат України Дмитро Киселевський.

Своє звернення нардеп уже надіслав до Генеральної прокуратури та нацполіції.

Реклама