Дніпряни не лише любуються прикрашеними вулицями, а й влаштовують новорічні фотосесії

30.12.2020, 19:43
Дніпряни не лише любуються прикрашеними вулицями, а й влаштовують новорічні фотосесії - фото 1

Замість студійного декору – вулична ілюмінація та живі ялинки. Які місця серед фаворитів та що треба знати, перш, ніж вийти позувати на холод?

Дмитро — професійний фотограф. Зазвичай працює у студіях. Взимку ж, — каже, — дуже ваблять новорічні вогники. Сьогодні вибір припав на Катеринославський бульвар.

«Люди виходять на вулицю, тому що красиво, є якийсь новорічний настрій, і цікаво знімати на тлі вогників, ялинок, святково виходить», — розповідає фотограф Дмитро Щербаков.

Новорічні фотосесії на вулицях тривають недовго — здебільшого 30 хвилин, — каже модель Оксана. Але і цього достатньо, щоби змерзнути. Тож, аби потім не милуватися знімками на лікарняному, радить ретельно готуватися.

«Важливо одягнутися тепліше, взяти з собою в термос чай, продумати заздалегідь образи, деталі, тому що влітку це простіше. А взимку — це просто теплий одяг, деталей мінімум, більше просто гри з тим, що навколо тебе»,— прийшла на фотосесію Оксана Горобець.

На вулиці Короленка цьогоріч — новорічна казка. Наріна прийшла на фотосесію. Каже: це вже традиція. І красиво, і економно.

«Раніше мені доводилося орендувати студію, платити за роботу фотографу, шукати собі костюм, святкову сукню. Завдяки тому, що можна сфотографуватися на вулиці, можна зробити як мінімум мейк, і заплатити за роботу фотографу, що значно економить мої грошові кошти», — Наріна Волнянська прийшла на фотосесію.

Цьогоріч як ніколи багато дніпрян обирають саме вуличний декор, — каже фотографка Світлана. Та додає: таким гарним місто в об’єктиві ще не було.

«Люди частіше замовляють фотосесії на вулиці, дуже багато вогнів, місто гарне стало. Мене, як фотографа, приваблюють гарні нічні вогні. Це добре відображається в фотографіях, як боке», — ділиться фотографка Світлана Герасимова.

Об’єктиви на новорічних вулицях — усюди. Хтось робить професійні знімки, хтось просто на телефон. Аби результат не розчарував, фотографи радять обирати одяг базових кольорів — сірий, білий та бежевий. Та найголовніше — це щира посмішка.

Поділитися: