Дніпряни "латають" ями на дорогах килимами

Дніпряни "латають" ями на дорогах килимами - фото 1

Посеред двору мешканці Фестивального провулку вистелили «червону» доріжку. Так вони намагаються «залатати» діряву дорогу біля будинку. Мовляв, втомилися чекати нового покриття. Тому у такий спосіб вирішили привернути увагу чиновників.

Заховати ями під домашнім килимом – ініціатива Юрія. Чоловік розповідає, що доріжку, що роками лежала у вітальні – хотів викинути на смітник. Та подумав, що у дворі вона буде кориснішою.

«Щороку ями утворюються по коліно і ми їх щовесни засипаємо своїми силами за свої гроші. Просто виносив килим, постелив, щоб люди звертали увагу. Закрити так сказати яму зверху ось і все», — говорить голова ОСББ Юрій Чернявський.

На погану дорогу скаржаться усі місцеві. Кажуть, через такі вибоїни – ні пройти, ні проїхати. По Ямах із камінням – наче смугою перешкод. Так щодня доводиться проїжджати з візочком молодій матуся. Їй такою дорогою перевозити новонароджену доньку незручно і небезпечно. Незадоволені цим шлхом і водії.

Цьогоріч відремонтували дороги біля трьох сусідніх будинків. Так кажуть у мерії. А мешканці Фестивального провулку звернулися лише місяць тому. Утім запізно, бо міський бюджет на цей рік давно розподілили. Тож, можливо, вдасться зробити наступного.

«Після прийняття міського бюджету та розподілення буде остаточно прийняте рішення про виконання робіт, саме у цьому дворі чи, наприклад, сусідніх», — говорить начальник управління міського Департаменту благоустрою інфраструктури Дмитро Коробов.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі три вулиці можуть стати односторонніми.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама