Дніпрянам почали підключати опалення

Дніпрянам почали підключати опалення - фото 1

Наразі вже в 76% будинків Дніпра з’явилося опалення.

Сьогодні у Дніпрі підключили опалення. Станом на 14:30 вже у 76% будинків міста подали тепло. Про це журналістам сайту 34.ua повідомили у прес-службі міської ради Дніпра з посиланням на КП “Теплоенерго”.

З 19 жовтня опалення з'явилося у всіх підприємствах бюджетної сфери. З п'ятниці, 22 жовтня, опалення почало з'являтися у школах.

З 25 жовтня почали подавати опалення у житлові будинки Дніпра, проте, для того, щоб система правильно запрацювала, потрібен деякий час.

"КП "Теплоенерго" не несе відповідальності за те, що у керівництво будинку не відкрило засувки для системи опалення", — прокоментували журналістам у пресслужбі підприємства.

За планом, 100% будинків повністю опалюватись почнуть з сьогоднішнього вечора.

Повністю готовим до опалювального сезону Дніпро був ще 20 жовтня. Роботи з підготовки цього року розпочали навесні, після завершення опалювального сезону 2020-2021.

За цей час замінили близько 60 км тепломереж, відновили близько 40 км теплоізоляції, встановили близько 50 енергоефективних насосів у котельних. У великій кількісті котелень міста відбулась модернізація.

Проте, жителі деяких будинків скаржаться на труби, які прорвало одразу після подачі опалення. Один з таких інцидентів був зареєстрований на Мануйлівському проспекті, 13. Крім того, схожа ситуація виникла в одному з будинків на житловому масиві Тополя 2.

Чому у Дніпрі відкладали опалювальний сезон?

В ефірі програми "Деталі" мер Дніпра Борис Філатов пояснив, чому досі в місті не включали опалення.

“Ми бачимо, що ціни на енергоносії пробили історично максимальні показники. Таких цін на газ не було ніколи у світі [...]. Усі розуміють, що ціни на газ колосальні, ніхто не хоче особливо платити, але "давайте включайте опалення, тому що ми мерзнемо", — сказав Борис Філатов.

За законом та нормативними документами опалювальний сезон має починатися, коли середньодобова температура на рівні +8℃ триватиме понад 3 дні.

“Зараз ми бачимо +16-17℃, правда, вночі вже показники падають до 0℃. Десь ми й виходимо на середньодобову температуру +8℃, як і вимагають нормативні документи”, — сказав мер.

Зазначимо, що опалювальний сезон уже розпочався у підприємствах бюджетної сфери, у дитячих садках, у лікарнях, пологових будинках та школах.

“У мене не починається тепловий сезон натисканням “зеленої клавіші” у кабінеті. Для цього треба провести відповідні регламентні заходи та система має розігнатися. Це в середньому п'ять днів”, — сказав мер.

Реклама

Реклама