Дніпровську громаду визнали найкращою у соціальному розвитку

22 квітня, 20:17
Дніпровську громаду визнали найкращою у соціальному розвитку - фото 1

Дніпровська громада — одна з найкращих у соціальному розвитку. Про це на всеукраїнському форумі заявив експерт Асоціації міст України Назарій Миколюк.

Під час онлайн-зустрічі згадали, як у Дніпрі створюють доступні Центри надання послуг, притулки для знедолених, а ще відкривають безкоштовні муніципальні табори для дітей та дорослих. Також поділилися досвідом упровадження нових опцій в інклюзивному навчанні та обговорили роботу в умовах пандемії.

«Дніпровська територіальна громада дійсно є одною з кращих на рівні органів місцевого самоврядування. І коли ми організовуємо зв'язок з органами місцевої влади, ми завжди з ними на зв'язку, і завжди Дніпровська міська рада допомагає напрацьовувати якість і правові акти», — говорить експерт центрального офісу Асоціації міст України Назарій Миколюк.
«Торік у Дніпрі ми заснували онлайн-платформу, яка об'єднала зусилля усіх служб, волонтерів та соціально відповідального бізнесу. Спільно ми допомагали найбільш беззахисним. Ця робота допомогла сотням літніх, беззахисних людей безкоштовно отримувати речі першої потреби», — зазначив міський голова Борис Філатов.

 

Поділитися: