Дніпровський завод "Потоки" виготовляє високобілкову добавку для тварин

Дніпровський завод "Потоки" виготовляє високобілкову добавку для тварин - фото 1

Замість соєвих кормІв із ГМО — соняшниковий концентрат. На українському ринку з'явилася високобілкОва добавка для тварин. Її розробили на заводі у Дніпрі.

Вона на 20% поживніша, ніж звичайний корм і має більший вміст протеїну. Таку експертну оцінку дає доктор сільськогосподарських наук Леонід Подобєд.

"Підприємство “Потоки” — єдине зараз в Україні, яке намагалося налагодити виробництво високобілкового соняшкикового шроту з дуже високою концентрацією білка, максимально видаливши з його складу важкозасвоювані частини", — говорить доктор сільськогосподарських наук.


Концентрат виготовляють з очищеного зерна. Тому, шкірка соняшнику не засмічує організм тварини. Це, відповідно, позначається і на якості м'яса, говорить професор.

"Заміна сої на подібного роду продукти не призведе до зниження продуктивності, зниження ефективності виробництва і зниження рентабельності. Чим гарний завод “Потоки”? Що він сам організували випробування цих продуктів на своїх потужностях. Випробування виконано, ми їх добре показали. Ці випробування дали хороший результат", — зазначив Леонід Подобєд.


Незабаром підприємство планує вийти на міжнародний ринок.

Олена Кузьменко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама