Дніпровський ВНЗ потрапив в ТОП-25 університетів світу

Фото: 49000  - фото 1
Фото: 49000

З 2014 року проводиться багатовимірне ранжирування університетів з усього світу, орієнтоване на користувачів, яке узагальнюється в рейтингу U-Multirank.

Рейтинг було складено за показником «Інноваційні форми оцінювання» в медицині, йдеться на сторінці університету в Facebook.

Рейтинг проводиться під егідою Європейської Комісії консорціумом європейських дослідницьких центрів: Центром політичних досліджень вищої освіти (Нідерланди), Центром розвитку вищої освіти (Німеччина), Центром досліджень науки і технологій (Нідерланди), Фондом знань і розвитку (Іспанія).Основна мета — формування об'єктивного уявлення про різні сфери діяльності університетів. Цей показник враховує використання в навчальному процесі нових форм оцінювання, таких як тематичні дослідження (case studies) та структуровані клінічні випадки у порівнянні з тестами множинного вибору та письмовими тестами.

Так, за даними рейтингу U-Multirank за 2021 рік, Дніпровський державний медичний університет увійшов до ТОП-25 університетів світу.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Кам'янському провели конкурс серед успішних жінок.

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама