Дніпровський музей АТО передав до навчальних закладів області близько п'яти тисяч книг

09.01.2020, 12:50
Дніпровський музей АТО передав до навчальних закладів області близько п'яти тисяч книг - фото 1

Які восени минулого року отримав від Міністерства інформаційної політики України.

Частину примірників надіслали й до інших областей країни. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

«У 2019-му Міністерство інформполітики України передало до Музею АТО кілька тисяч книжок. Вони - про українських героїв, події минулого та сьогодення. Посилки вже отримали мешканці різних куточків нашої області», – розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Наталія Шуліка.


Книги вже отримали бібліотеки Дніпровського, Апостолівського, Петропавлівського, Павлоградського, Синельниківського, Нікопольського та Юр’ївського районів області. Також новинками поповнились шкільні бібліотеки Дніпра і Кам’янського. А частину комплектів надіслали на Луганщину, Львівщину та Івано-Франківщину.
У кожному комплекті – більше 20 історичних та науково-популярних книжок.

«Музей АТО став свого роду центром розповсюдження книг та знань. Книги відправляємо усім, хто звертається до нас із таким проханням. Продовжимо просвітницьку роботу і у 2020-му. У пріоритеті - охопити найвіддаленіші райони та об’єднані територіальні громади області», – розповів заступник директора Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького Юрій Фанигін.


Щоб отримати книги, слід звернутися до Музею АТО. Він знаходиться за адресою: м. Дніпро, проспекта Дмитра Яворницького 16. Телефон - 0661002980.

Нагадаємо, раніше музей АТО в Дніпрі отримав понад 5 тисяч книг від Міністерства інформполітики. Частина книжок залишились на полицях музею, а всі інші поїхали по навчальним закладам регіону та країни, як ви могли прочитати вище.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: