Дніпровський Коксохімічний Завод облаштували пристроями компенсації реактивної потужності

Задля максимальної енергоефективності у металургійному підрозділі Дніпровського Коксохіму встановили нове обладнання.

Ефективне енергоспоживання задля економії та екологічності. У металургійному підрозділі Дніпровського Коксохімічного Заводу встановили пристрої компенсації реактивної потужності. За їхньою допомогою підприємство зможе удвічі знизити витрати на реактивну енергію.

«Дніпровський коксохімічний завод перший серед українських підприємств впровадив проєкт з компенсації реактивної енергії за механізмом енергосервісу. Роботи з проєктування та монтажу обладнання проведені у співробітництві із партнерами YASNO Енергоефективність. Очікуємо, що підсумок реалізації проєкт дозволить оптимізувати енерговитрати, а отже, знижувати собівартість і підвищувати конкурентоспроможність продукції підприємства», — коментує генеральний директор Дніпровського Коксохімічного Заводу Дмитро Липпа.

У грудні на розподільчих підстанціях доменного та конвертерного цехів встановили конденсаторні батареї іспанського виробництва. Це другий етап енергоощадного проєкту – на ДКХЗ вже працюють п’ять потужних конденсаторних батарей.

Так уже вдалося зекономити понад п’ять мільйонів гривень. Усе завдяки скороченню витрат на електроенергію, кажуть на підприємстві.

Реклама

Юлія Звягінцева
Юлія Звягінцева Кореспондентка. Освіта: ДНУ ім. Олеся Гончара, факультет журналістики. Досвід роботи 7 років.

Реклама