"Дніпровські Мальдіви" у Вільногірську перетворилися на смітник: хто має прибирати?

Звалище під Вільногірськом. Фото: FB / Валерия Пугач - фото 1
Звалище під Вільногірськом. Фото: FB / Валерия Пугач

Райські "Мальдіви" поблизу Дніпра тонуть у смітті. Популярне місце для фотосесій та відпочинку у Вільногірському кар’єрі за рік перетворилося на звалище. Люди скаржаться: смітник з пляжу зробили самі ж відпочивальники. А хто повинен чистити територію — не знають.

Білий пісок та прозора вода, а вже за кілька метрів — гори сміття. "Дніпровські Мальдіви" з райського місця відпочинку перетворилися на звалище.

Територія, де розташовані "Мальдіви", належить Божедарівській громаді. Однак там кажуть: зараз цю землю орендує видобувне підприємство. А ще додають: пляж — стихійний, люди там відпочивати взагалі не повинні.

Реклама

«Та земельна ділянка знаходиться в оренді. І взагалі-то промислова зона, і там заборонено купатись, бо воно все стихійне — зроблено. А хто прибирати повинен? Ну, значить, "Кольорові метали", якщо то їхня земельна ділянка» — пояснила староста Божедарівської ОТГ Оксана Безпала.

Наші журналісти намагалися зв’язатись із підприємством, та номери, вказані на сайті, вже не дійсні. На місці видобутку нікого немає, тому чи працює компанія й досі — невідомо. Та відпочивальники додають: передусім про чистоту навколо мали б подумати самі люди.

Реклама