Дніпровські експерти розповіли, чому мінімалка росте, а доллар — ні?

Дніпровські експерти розповіли, чому мінімалка росте, а доллар — ні? - фото 1

Мінімалка росте — втім долар стоїть на місці. І хоча весь листопад американський валюту неабияк лихоманило, нині курс стабільний. Зараз за нього правлять трохи більше 27-ми гривень. Щодня вартість коливається на 10-20 копійок. Експерти прогнозують, така тенденція збережеться до кінця місяця.

«Ми вже рік тому пережили, коли на 2000 грн піднімалася мінімальна зарплатня. Тобто, 500 гривень — це вже так сильно, за собою нічого не потягне. А купівельна спроможність наших громадян на ці 500 гривень — не зросте», — говорить президент Асоцыацыъ "Дніпровський банківський союз" Володимир Косюга.

Раніше ми писали про те, що Дніпропетровщина прийняла обласний бюджет-2022. На розбудову інфраструктури спрямують власні надходження регіону та держсубвенцію. Загалом – 3,7 млрд грн. З них 1,3 млрд грн планують витратити на ремонт доріг. Продовжать оновлювати і соціальну інфраструктуру. Школи, садочки, стадіони, лікарні. Область ще очікує на розподіл деяких субвенцій. Зокрема, вперше передбачені трансферти на придбання обладнання для їдалень та покращення пожежної безпеки у школах.

Реклама

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ніка Лобанська
Ніка Лобанська Кореспондент програми «Деталі». Досвід роботи журналістом: 5 років. Улюблені теми: Шоу-біз, кримінальні новини, діджиталізація, туризм.

Реклама