Дніпровські дачники можуть залишитися без урожаю

Дніпровські дачники можуть залишитися без урожаю - фото 1

Без домашніх овочів, фруктів та зелені з грядок.

Дніпровські дачники можуть залишитись без врожаю. Мовляв, через карантин у квітні нічого не посадили. До городів добратись ніяк, бо спецперепусток немає. Чи є вихід — дізнавався журналіст 34 телеканалу.

Пенсіонерка Ганна Лисянська доглядає розсаду на лоджії. Дача в жінки за 30 кілометрів, аж у Партизанському! Машини нема і через карантин жінка може залишитись без урожаю.

«Велика проблема — як її доставити на дачу, а ще ж треба доглядати за нею, треба їздити, а як і чим? Це для всіх дачників проблема!», — переживає за врожай Ганна Лисянська.

Активний сезон у дачників мав початися у квітні. Ті, хто до грядок так і не дісталися, вихід із ситуації все ж знайшли. Дніпряни засадили балкони і лоджії!

Людмила Адашіс 5-й рік вирощує огірки і помідори на лоджії. У неї салати — цілий рік. Ще й консервує. Прийдешній урожай чекає за місяць. У планах — розширити міні-дачу!

«Виходиш зранку на балкон, зриваєш цей маленький помідорчик, їси його і відчуваєш таку насолоду. Дивишся на проспект: машини, люди кудись поспішають, а ми їмо помідори», —захоплюється Людмила Адашіс, яка вирощує городину на лоджії.

Та дістатися до своїх городів у дніпрян ще буде можливість. З 12 травня у Дніпрі збільшили кількість автобусних маршрутів. Возитимуть і до дач. Та у міськраді пояснюють: пенсіонери в групі ризику і через карантин дозвіл на проїзд дають не всім.

«Наприклад, це дачні поселення в районі Самарівки, в районі Ігрені, селища Мирне. Будь-хто не може отримати "жовтий спецквиток", який дає право користування міським транспортом. Тільки конкретні категорії громадян», — пояснює Іван Васючков, спеціаліст міського департаменту транспорту і транспортної інфраструктури.

 

Міжміські перевезення в Україні припинили з 17 березня. Та коли повністю поновлять сполучення поки невідомо. Транспортники чекають на розпорядження з Кабміну.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

 

Реклама

Реклама