Дніпровська політехніка відвідала навчальний центр "Дніпропетровськгазу"

Регіональна газова компанія на базі “Дніпропетровськгазу” розпочала проєкт із професійної підготовки майбутніх фахівців. Нині студенти єдиного в області вишу, що готує спеціалістів у галузі нафтогазової інженерії, можуть, здобуваючи освіту, працювати у компанії.

 

«АТ "Дніпропетровськгаз" — достатньо високотехнологічна компанія. На сьогоднішній день ми запустили виробництво газорегулюючого обладнання. Ми запустили освітній простір. Ми зацікавлені співпрацювати з вищими навчальними закладами задля того, щоб у майбутньому отримувати висококваліфіковані кадри. Це перший досвід. Я вважаю, що він буде успішним», — говорить начальник управління з персоналу АТ "Дніпропетровськгаз" Анатолій Москвичов.
Газова компанія об’єднала зусилля з університетом, щоб підготувати майбутніх висококваліфікованих інженерів. У студентів є унікальна можливість отримати практичний досвід на сучасному інноваційному заводі, де виготовляють газорегулювальне обладнання.
«Прийти і побачити на власні очі — це набагато краще. Це більше заохочує прийти сюди після навчання працювати. Можливо, я під кінець четвертого курсу, або коли вступлю на магістратуру, прийду сюди працювати», — говорить студент Дмитро Побідинський.

Проєкт дуальної освіти — пілотний, підкреслили у газовій компанії. Його найбільший привілей — це практичний досвід. Така форма співпраці сприятиме працевлаштуванню випускників університету в компанії "Дніпропетровськгаз".

«З цією компанією "Дніпровська політехніка" уклала угоду про співпрацю. Зокрема і за дуальною формою вищої освіти, яка передбачає теоретичну підготовку в стінах університету, а практичні знання і практичну підготовку — на виробництві», — говорить завідувач кафедри нафтогазової інженерії та буріння Євген Коровяка.

Для студентів-дуалістів передбачено індивідуальну форму навчання. Вони матимуть змогу отримати теоретичні знання у виші та практичний досвід у газовій компанії.

Реклама

 

Андрій Замковий
Андрій Замковий Редактор Випускник журфаку ДНУ ім. Олеся Гончара. В ЗМІ працюю вже більше п’яти років. Починав із газетних публікацій, потім був редактором сайту новин. Із березня 2020-го — кореспондент “Деталей”. Люблю знімати сюжети про спорт, автомобілі та цікавих людей.

Реклама