Дніпровська міська лікарня № 16 отримала нове обладнання

18 вересня, 15:22
Дніпровська міська лікарня № 16 отримала нове обладнання - фото 1

Нове обладнання у 16-ій міській лікарні Дніпра. Чотири кисневі концентратори передала медзакладу компанія "ІНТЕРПАЙП" та благодійний фонд "Відродження регіону". Такі апарати потрібні для хворих на Covid-19, пневмонію та пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями.

«Паралельно з ростом короновірусної інфекції збільшується кількість пневмоній, і, як ми бачимо, з практики, що пневмонії з дуже важким перебігом. Наразі поставлена мета для того, щоб усі лікувальні установи, надавали профільну допомогу пульманологічним хворим. 80% ліжок вони могли забезпечити кисневою терапією. Тому компанія "ІНТЕРПАЙП" відреагувала на прохання адміністрації 16-ої лікарні», — пояснює головна лікарка поліклініки "ІНТЕРПАЙП" Тетяна Каптєлова.

Щодня із пневмонією до медзакладу потрапляє близько 20-ти людей. Тож додаткове обладнання вкрай важливе для лікарні, — говорить медична директорка Юлія Бершаденко:

— На сьогодні 106 із пневмонією. Їз них — 50 "ковідних". Відсотків 20 хворих знаходяться на кисні. У нас усі концентратори, які є в наявності, зараз у роботі. Тобто ось ці відразу ми розвантажуємо і пускаємо буквально їх в роботу.

Окрім апаратів для кисневої терапії, лікарні також допомогли рециркуляторами та опромінювачами – ними очищують приміщення від бактерій і вірусів. А для медиків — костюми біозахисту, ізоляційні халати та 3 тисячі респіраторів. Загальна вартість усіх матеріалів — понад 620 тисяч гривень.

«Щодо захисту персоналу: не буде персоналу — не буде кому лікувати. Це теж, бо засоби захисту дуже важливі для лікарні. Ми взагалі-то і самі закуповуємо, і благодійні організації дають, але все одно — велика витрата. Ми не економимо на цьому для персоналу», — додає Юлія Бершаденко.

Загалом компанія "ІНТЕРПАЙП" разом із фондами Олени та Віктора Пінчуків спрямувала на боротьбу з коронавірусом 114 мільйонів гривень.

Поділитися: