Дніпровська лікарня №9 отримала партію апаратів ШВЛ від ДТЕК і Фонду Ріната Ахметова

Дніпровська лікарня №9 отримала партію апаратів ШВЛ від ДТЕК і Фонду Ріната Ахметова - фото 1

Перехворіли на Ковід і знову на роботі. Лікарям відновлюватись ніколи після тяжкої хвороби, вони без відпочинку та вихідних продовжують мужньо стояти на передовій із Ковід-19.

За статистикою МОЗу, від ускладнень після коронавірусу загинуло понад сто сорок медичних працівників. Які випробування сьогодні у анестезіологів? Дивіться.

Кожна хвилина його робочого дня – на вагу золота. Тарас Стасюк – анестезіолог у дев'ятій дніпровській лікарні.

Без вихідних та відпочинку. Лікарі й самі хворіють на Ковід. Тараса Стасюка коронавірус також не оминув.

«Незважаючи на всі зусилля і можливості, які у нас є, дуже великий потік пацієнтів. Нема вільного часу, перебуваємо по двадцять чотири, тридцять шість годин на роботі», - розповідає анестезіолог Тарас Стасюк.

Із ковідними хворими зараз працюють усі. Перелаштовано роботу пологового будинку та інших відділень.

«Лікарі, які працювали в поліклініці, зараз всі працюють з пацієнтами, які надходять з Ковідом», - продовжує Тарас.

Час спілкування з лікарем вичерпаний. Тарас повертається до важких пацієнтів. Перед цим він зазначив: прикро бачити хворих, яких не можна врятувати. Шанси на життя збільшують апарати штучної вентиляції легень. Ще у квітні лікарня отримала надсучасне обладнання від Фонду Ріната Ахметова і компанії ДТЕК, яке значно допомагає медикам у роботі.

«Це на вагу золота. Тому що така апаратура сьогодні може синхронізовано може надавати ось таку дихальну підтримку. Ми б не впоралися самостійно», - повідомляє Олена Фінкова, головний лікар Дніпровської лікарні № 9.

Проєкт «Боротьба з Ковід-19 в Україні» Фонду Ріната Ахметова триває. Медикам із 12-ти регіонів України передали вже понад сто шістдесят апаратів штучної вентиляції легень.

«Всього було виділено 300 мільйонів гривень. Якщо буде врятована хоч одне життя - це вже добре. А я більше, ніж упевнений, завдяки цим апаратам спасеться жодна сотня, а то і тисяча життів», - розповідає Анатолій Боричевський, директор ДТЕК Придніпровської ТЕС.

Нещодавно дніпровська дев'ята лікарня отримала чергову партію апаратів ШВЛ.

«Я хотів би сказати слова подяки соціально відповідального бізнесу. Я хотів би сказати спасибі за попередню допомогу з боку компанії ДТЕК і Фонду Ріната Ахметова», - вдячний Борис Філатов, міський голова Дніпра.

Загалом Фонд, за особистим рішенням засновника, закупив двісті чотири апарати ШВЛ високого класу. І вони врятують життя багатьом пацієнтам з ускладненнями.

Реклама