Дніпропетровські чиновники відзвітували про виконану роботу за тиждень

22 лютого, 18:30
Заступник голови ОДА Максим Беспальчук - фото 1
Заступник голови ОДА Максим Беспальчук

На Дніпропетровщині втілюють нацпрограму "Велике будівництво". Серед проєктів – нова траса на Київ та реконструкція приймальних відділень.

Про це під час публічного звіту розповів заступник голови ОДА Максим Беспальчук. Ішлося і про тарифи та ліквідацію наслідків негоди.

«Тривають роботи на трасі Н-31. Техніка зосереджена у Царичанському та Петриківському районах. Там облаштовують дві транспортні розв’язки та переправу через канал Дніпро–Донбас», – розповів Максим Беспальчук.

Він додав, що траса на Київ – один з наймасштабніших проєктів програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

«У розпалі й реконструкція 13 приймальних відділень. Там будуть комфортні оглядові, мініопераційні, кабінети томографії. Встановлять рентгени та апарати УЗД», – сказав Максим Беспальчук.

Минулий тиждень на Дніпропетровщині видався морозним та сніжним, – додав заступник голови ОДА. Траси державного та місцевого значення розчищали понад 100 одиниць техніки. За необхідності працювали цілодобово.

«Через сильні морози в усіх районах області розгорнули пункти обігріву. Там можна було попити чаю, побути в теплі, отримати першу меддопомогу. Загалом у регіоні працювали 306 таких пунктів», – сказав Максим Беспальчук.

У Києві пройшов другий всеукраїнський форум "Україна 30". Головна тема – тарифи. Йшлося про принципи роботи ринку газу, логіку підвищення та зниження цін, вибір надійного постачальника.

Поділитися: