"Дніпропетровськгаз" проводить масштабну інвентаризацію лічильників

21 квітня, 18:31
Актуально
"Дніпропетровськгаз" проводить масштабну інвентаризацію лічильників - фото 1

Масштабна інвентаризація показань. Контролери "Дніпропетровськгазу" звіряють дані лічильників із тими, що надали споживачі.

Лариса працює у Павлограді. Каже, що дотримується усіх карантинних обмежень. Зранку жінці вимірюють температуру та видають засоби захисту на день: маски, антисептики, бахіли.

Лариса звіряє номер пломби та приладу обліку і знімає показання лічильника, робить відповідне фото. З осені в телефоні кожного контролера є мобільний додаток, який передає фото в єдину базу споживачів. Увесь процес займає кілька секунд.

«У додатку вся інформація про споживача, ми бачимо зразу, як відкриваємо додаток, по-друге, показники вносяться без всяких помилок — фото уже не виправиш. Це ускорює процес роботи, виключає людський фактор», — говорить контролерка АТ "Дніпропетровськгаз" Лариса Іщенко.

Споживачі повинні передавати показання лічильників до 5-го числа кожного місяця — нагадує начальниця відділу інспектування Ольга Глушок.

«Хочу звернутися до всіх споживачів, щоб вони з розумінням ставилися до нашої інвентаризації, надавали доступ до приладів обліку газу. Кампанія з інвентаризації проводиться через невідповідність показників спожитого газу, переданих населенням у 1 кварталі 2021 року», — говорить начальниця відділу інспектування АТ "Дніпропетровськгаз" Ольга Глушок.

Облік показань триватиме кілька місяців, додає пані Ольга. Маючи майже 200 контролерів в області Дніпропетровськгаз зможе перевірити всі лічильники.