«Дніпропетровськгаз» пропонує послугу з технічного обслуговування газових мереж

«Дніпропетровськгаз» пропонує послугу з технічного обслуговування газових мереж - фото 1

Подбати про власну безпеку повинні мешканці кожного будинку. «Дніпропетровськгаз» пропонує послугу з технічного обслуговування газових мереж лише за 300 грн. За ці кошти фахівці обстежать труби, усунуть витоки, якщо вони є, перевірять щільність з’єднань, герметичність футлярів та змастять крани.

Окрім того, у зв’язку зі змінами в законодавстві укласти договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж повинні також власники, співвласники або управителі багатоквартирних будинків. Днями оголошення про це газовики розвішували у Новомосковську.

«Дніпропетровськгаз» проводить інформаційну роботу для споживачів газу. Відповідно до законодавства України мешканцям багатоквартирних будинків — необхідно укласти договори з технічного обслуговування, дана послуга є ринковою. Також в договір технічного обслуговування входять роботи з обслуговування внутрішньо будинкової системи газопостачання загального користування», - говорить провідний інженер відділу технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» Роман Дарьєв.

Мешканці багатоквартирного будинку на вулиці Короленка вже уклали договір і тепер впевнені у власній безпеці.

«Наш будинок – ОСББ «Ідеал» уклав договір (умову) з газовим підприємством. Це для безпеки нашого здоров’я, вони приходять, перевіряють крани, труби, щоб вони були в справності», - говорить жителька Новомосковська Тетяна Бабенко.

Компанія «Дніпропетровськгаз» забезпечує блакитним паливом більш ніж 600 тисяч споживачів області. Фахівці встановлюють та замінюють газові прилади, обслуговують, ремонтують обладнання і здійснюють повірку лічильників.

Реклама

Раніше ми писали про те, що глава держави підписав закон про відновлення ставки ПДВ у 20% для деякої сільгосппродукції.

Реклама