Дніпропетровська ОДА відзвітувала за черговий тиждень роботи

Дніпропетровська ОДА відзвітувала за черговий тиждень роботи - фото 1

Звіт представив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Максим Беспальчук.

Відсьогодні в Україні, зокрема й на Дніпропетровщині, починає діяти новий тариф на газ.

«Гранична ціна на газ для індивідуальних споживачів відсьогодні — 6,99 гривень за кубометр. Такою, за рішенням уряду, вона залишатиметься до кінця опалювального сезону. Паралельно в Україні продовжують розвивати ринок газу. Для споживачів створюють більш комфортні умови. Абоненти можуть обирати газопостачальника з найвигіднішими тарифами та кращим сервісом. Стояти в чергах не потрібно, подача документів відбувається онлайн. Для людей, які використовують електроопалення, запровадили монетизовані компенсації. Спростили й механізми отримання субсидій», — заявив Максим Беспальчук.


Також у Дніпропетровській області триває третій етап проєкту "Поліцейський офіцер громади". Стартував новий відбір правоохоронців. Заявки можна подавати до 14 лютого.

«Ще 18 громад регіону матимуть своїх поліцейських офіцерів. Нині триває відбір кандидатів. Вони стоятимуть на варті охорони порядку, слідкуватимуть за безпекою дорожнього руху, оформлюватимуть ДТП без постраждалих. А ще відвідуватимуть родини, які потребують особливої уваги», — сказав чиновник.


Ще область зустріла колег із Миколаївщини. Говорили про розвиток громад, освіти та медицини, реалізації інфраструктурних проєктів. Дніпропетровська обласна державна адміністрація поділилася досвідом втілення найяскравіших проєктів. Співробітники разом із представниками делегації побували у Музеї АТО, відвідали зведені "з нуля" спорткомплекс та 9-поверховий житловий будинок у Слобожанській громаді, а ще ознайомилися з реконструкцією багатопрофільної гімназії № 33 у Дніпрі.

«Продовжуємо втілювати на Дніпропетровщині національну програму "Велике будівництво". Зокрема оновлюємо 13 приймальних відділень опорних лікарень. На завершальному етапі роботи в обласній лікарні імені Мечникова. Після реконструкції тут зможуть приймати до 250 пацієнтів за добу. Незабаром відкриватимемо амбулаторію в Юр’ївці та дитсадок у П’ятихатках», — розповів заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Максим Беспальчук.


Дніпропетровська ОДА відзвітувала за черговий тиждень роботи - фото 154369

І на завершення — спортсмени Дніпропетровщини знову радують перемогами. "Золотом" міжнародних змагань в Італії відзначилася стрибунка у висоту Ярослава Магучіх, вона підкорила висоту у 2 метри.

 

Нагадаємо, раніше журналіста 34 телеканалу Ольга Михайлова взяла ексклюзивне інтерв’ю у заступниці голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ольги Горб.