Дніпропетровська ОДА планує ремонт доріг Дніпро–Котовка та П’ятихатки–Зеленодольськ

20 листопада, 18:35
Дніпропетровська ОДА планує ремонт доріг Дніпро–Котовка та П’ятихатки–Зеленодольськ - фото 1

Дороги Дніпро–Магдалинівка–Котовка та П’ятихатки–Апостолове– Дороги Дніпро–Магдалинівка–Котовка та П’ятихатки–Апостолове–Зеленодольськ передали з балансу Укравтодору Дніпропетровській ОДА.Зеленодольськ передали з балансу Укравтодору Дніпропетровській ОДА.

Після цього обласна влада буде опікуватися ремонтом цих магістралей, — повідомив очільник регіону Олександр Бондаренко.

«Дороги Дніпро—Магдалинівка—Котовка та П’ятихатки—Апостолове—Зеленодольськ мають дуже активний трафік. При цьому водії змушені їхати по вщент розбитому асфальту. Ще б пак — магістралі не оновлювали понад півтора десятиліття! Не планував їх ремонт Укравтодор і наступного року. Тому ухвалили рішення: взяти ці дороги на баланс області та самостійно вирішити проблему. Це пілотний проєкт — такий досвід отримаємо першими в Україні», — пояснив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Зміну балансоутримувача доріг уже затвердив Фонд держмайна України, відповідне розпорядження підписав і очільник області.

Тепер територіальні автомобільні дороги загального користування державного значення Т-04-10 та Т-04-19 змінили назву. Вони стали обласними магістралями місцевого значення — О040410 Дніпро—Магдалинівка—Котовка та О041511 П’ятихатки— Апостолове—Зеленодольськ.

«Цього року обласним коштом робитимемо проєкти на ремонт цих двох доріг. Та шукатимемо кошти на самі роботи. Розглядаємо можливість кредитування, аби оновити магістралі в найкоротші строки», — зазначив Олександр Бондаренко.

На баланс Дніпропетровської ОДА планують передати ще одну територіальну дорогу — це Верхньодніпровськ—Божедарівка. Нині оформлюють документи.

Поділитися: