Дніпропетровська облрада почала інфраструктурний конкурс для громад

Дніпропетровська облрада почала інфраструктурний конкурс для громад - фото 1

У рамках нього громади можуть отримати гроші з обласного бюджету на ремонти шкіл, садочків, амбулаторій та багато інших проєктів.

До 30 березня потенційні учасники мають подати свої заявки. Вони будуть ретельно опрацьовані експертною групою.
Головними умовами для перемоги є доцільність проєкту для конкретної громади, наявність проєктно-кошторисної документації, частка фінансування з бюджету громад та інших джерел.

З положенням та інструкцією з написання проєктів на конкурс можна ознайомитись за цим посиланням. За детальною інформацією щодо подання заявок звертайтеся за телефоном 742-75-24.
Цьогоріч між переможцями розподілять 12 мільйонів гривень.

А в 2019 році перемогли двадцять два проєкти, серед яких найбільше — ремонтів навчальних та дитячих закладів, амбулаторій, встановлень освітлення та ремонтів мереж водопостачання.

Нагадаємо, раніше Дніпропетровська облрада оголосила конкурс енергоефективних проєктів для ОСББ. Заявки на співфінансування проєктів енергозбереження для житлових об'єднань приймаються з 24 січня до 2 березня.


Також у Дніпрі почався конкурс на виділення ґрантів для громадських організацій. Він проводиться вже четвертий рік поспіль. Протягом цього часу було успішно реалізовано 27 профінансованих муніципалітетом ініціатив.


А ще дніпряни можуть подати свій проєкт для конкурсу "Культурна столиця". Переможці отримають гроші на його реалізацію. В 2020 році на це виділили шість мільйонів гривень.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпропетровська обласна рада

Реклама