Дніпропетровська облрада оголосила конкурс енергоефективних проєктів для ОСББ

Дніпропетровська облрада оголосила конкурс енергоефективних проєктів для ОСББ - фото 1

Заявки на співфінансування проєктів енергозбереження для житлових об’єднань приймаються з 24 січня до 2 березня.

На це з обласного бюджету виділений 1 мільйон гривень. Кожен проєкт об’єднань співвласників багатоквартирних будинків може отримати до 50 тисяч гривень співфінансування від його вартості.
Для подання заявок на конкурс треба звертатися за адресою: проспект Олександра Поля 2, 1 поверх, кімната 132.
Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном: 7407519. А положення та інструкція з написання проектів знаходяться за цим посиланням.

Минулого року заявки на участь у конкурсі подали учасники з 10 населених пунктів. Усього було подано 88 заявок, з яких визначено 44 переможці — з міст Дніпро, Кривий Ріг, Нікополь, Новомосковськ, Підгородне та Синельникове. А також – з селища міського типу Петриківка. Найбільш затребуваними напрямами були зовнішнє енергозбереження та утеплення багатоквартирних будинків (тобто саме ті речей, що у поганому стані дістались нам у спадщину від Радянського Союзу).
У 2019 році за результатами конкурсу з обласного бюджету було надане фінансування на: ремонт чи заміну вікон та дверей — 16-ти проєктам, ремонт міжпанельних швів – 7 проєктам, заміну та утеплення труб – 7 проєктам, ремонт електромереж – 6 проєктам, утеплення стін і ремонт фундаменту – 5 проєктам, ремонт покрівлі – 2 проєктам.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпропетровській області за 2019 рік створили 234 ОСББ. Таким чином, самоврядування було введено в 263 багатоповерхівках.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в Telegram.

Джерело: Дніпропетровська обласна рада

Реклама