Дніпропетровська область за декілька днів може опинитись у "червоній" карантинній зоні

Дніпропетровська область за декілька днів може опинитись у "червоній" карантинній зоні - фото 1

Кількість госпіталізацій та коефіцієнт виявлення інфікованих на Дніпропетровщині перевищили допустимий рівень. Область на порозі "червоної" зони.

«На сьогодні вже два індикатори епідемічної небезпеки перевищили допустимий рівень. Це кількість госпіталізацій та коефіцієнт виявлення інфікованих», — розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

За його словами, якщо такі показники протримаються ще 3 дні, державна комісія з питань ТЕБ та НС може ухвалитии рішення про перехід Дніпропетровської області до "червоної" зони.

Також голова облради акцентував, що стаціонари госпітальних баз заповнені, кількість ліжок для хворих на COVID-19 продовжує зростати:

«За даними обласного департаменту охорони здоров‘я, ми повертаємось до статистики минулої осені, наразі вже перевищивши найбільші показники захворюваності цьогорічної весни. При чому дуже багато людей госпіталізують із серйозними ускладненнями. Понад 90% з них — не вакциновані!» — доповнив Лукашук.

Реклама

Раніше ми писали, що нова хвиля заражень розпочалась раніше, ніж очікувалося, і за своєю інтенсивністю вона вже наближається до показників осені 2020-го. За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшко, зараз лідерами за розповсюдженням вірусу в країні стали великі міста — Харків, Запоріжжя, Дніпро та Одеса. Крім цього, якщо рахувати на 100 тисяч населення, високі показники заражень можна помітити у Сумській, Житомирській та Донецькій областях.

Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама