Дніпропетровська область є лідером по числу вакцинованих підлітків

Дніпропетровська область є лідером по числу вакцинованих підлітків - фото 1

У РНБО оприлюднили число вакцинованих жителів України молодших 18 років. Дніпропетровська та Чернівецька області стали лідерами у списку.

Згідно із даними Системи охорони здоров’я РНБО, в Україні вакцинувались проти COVID-19більше ніж понад 15 тисяч українців, яким ще не виповнилося 18 років. Середній вік громадян, що отримали щеплення, сягає від 16 до 18 років.

Найбільше число вакцинованих у віковій групі від 12 до 16 років у Дніпропетровській (301) та Чернівецькій (426) областях. Взагалі, зроблено близько 2336 щеплень проти COVID-19 підліткам цієї вікової групи.

У віковій групі від 16 до 18 років Дніпропетровська область також займає лідерську позицію — 924 особи. У Києві вакцину отримали 1225 підлітків, а на Полтавщині - 830. Всього в Україні вакциновано 12 703 особи з цієї вікової групи.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні ще сім областей переходять у «червону» зону. З 30 жовтня Київська, Житомирська, Івано-Франківська, Луганська, Львівська, Хмельницька та Чернігівська області переходять у «червону» зону карантину. Це рішення прийняли 27 жовтня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також ми повідомляли, що в Україні з’явилася нова мутація штаму Дельта. Українські вчені завершили дослідження нової мутації, яку вперше зафіксували у Великобританії. Вчений Інституту Веллкома Сенгера в Кембриджі Джеффрі Барретт і директор Інституту генетики Лондонського університету Франсуа Баллу зазначили, що AY.4.2 може стати найбільш заразною формою коронавірусу з самого початку пандемії, оскільки він має більшу заразність, ніж Дельта, практично на 10-15%.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама