Дніпропетровська область вже на 40% готова до опалювального сезону

Дніпропетровська область вже на 40% готова до опалювального сезону - фото 1

Комунальники лагодять несправні теплові та водопровідні мережі, прокладають нові труби і ремонтують котельні.

Про це повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Андрій Коломоєць.

«Щойно завершився минулий опалювальний сезон, Дніпропетровщина розпочала підготовку до наступного. В області створений спеціальний штаб, який контролює цей процес. Нині роботи йдуть за планом. Рівень готовності — 40%. Особлива увага — об’єктам житлово-комунального господарства, соціальної сфери та підприємствам паливно-енергетичного комплексу», — зазначив чиновник.


Триває комплексна підготовка до зими житлових будинків. З майже 12,4 тисяч запланованих привели до ладу понад 4 тисячі. Також відремонтували понад 1,2 тисячі внутрішньобудинкових систем опалення. Ще закінчили профілактичну перевірку понад півтисячі котелень і промили близько 2 тисяч опалювальних систем.
У розпалі ремонтні роботи на аварійних ділянках теплотрас. Уже замінено більше 16 кілометрів труб.

Нагадаємо, раніше в одній із криворізьких шкіл не увімкнули опалення. Майже 700 учнів замерзали у класах.

Також біля гуртожитку "Дніпровської політехніки" лопнула труба. Сталося це ввечері 4 лютого.

А ще ми з’ясовували, як тепла зима вплинула на тарифи.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама