Дніпропетровська область повернулась у “жовту” карантинну зону

Дніпропетровська область повернулась у “жовту” карантинну зону - фото 1

Тижневі показники захворюваності подвоїлись — майже 4 тисячі хворих по області, повідомляють у Санепідслужбі. Водночас, Дніпропетровщина повернулась із "помаранчевої" зони у "жовту". Про це повідомила начальниця відділу санепіднагляду Неля Полюхович під час пресконференції.

Кількість госпіталізованих людей із COVID-19 на Дніпропетровщині зменшилась — 49,8% на 100 тисяч населення області. Медики зазначають: загрозливою ситуація стане, коли рівень зросте до 60%. Тому у лікарнях регіону збільшують кількість ліжок.

«Високі показники захворюваності по країні та в області, і ситуація буде погіршуватись. Минулого тижня було зафіксовано 2187 нових випадки COVID-19 — цього тижня приріст 3 951 випадків. Тобто майже вдвічі», — сказала начальниця відділу санепіднагляду і організації розслідування спалахів ГУ Держпродспоживслужби в області Неля Полюхович.

У санітарно-епідеміологічній станції додають, що про обмеження роботи закладів харчування поки не йдеться. Але носіння масок у громадських місцях — ніхто не скасовував. І за порушення карантинних заходів минулого тижня в області оштрафували 23 особи.

Реклама

Раніше ми писали, що Дніпропетровщина знаходиться на другому місці за кількістю вакцинованих в Україні.

Реклама