Дніпропетровська область на межі "червоної" зони: яка ситуація в лікарнях?

14 квітня, 11:36
Дніпропетровська область на межі "червоної" зони: яка ситуація в лікарнях? - фото 1

У лікарнях Дніпра з підтвердженим діагнозом перебуває 1200 ковід-пацієнтів.

Дніпропетровська область може потрапити в "червону" епідеміологічну зону. У стаціонарах з коронавірусною інфекцією зараз знаходяться 1200 осіб.

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування Covid-19 протягом останніх трьох діб системно зростав.

«Уже перевищена протягом одного дня завантаженість ліжок із киснем. За останні три дні вона складає: 62,5%; 64,7%; 68,7% (при індикаторному ≤65%)», — розповіла на пресконференції завідувачка відділом організації епідеміологічних досліджень ДУ "Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ України" Олена Кузьменко.

Вона також підкреслила, що в разі збільшення показників інфікування і госпіталізацій протягом наступних кількох днів, Дніпропетровська область може перейти в "червону" зону карантину.

Зазначимо, що станом на 14 квітня, в лікарнях Дніпра з підтвердженим діагнозом перебуває 1200 ковід-пацієнтів. За добу в нашому місті коронавірусну інфекцію діагностували у 240 осіб, у всій області — у 606.

Раніше ми писали, що в Україні розпочинається вакцинація від Covid-19 китайським препаратом CoronaVac. Перша партія цієї вакцини буде розподілена насамперед серед маломобільних груп населення, їх доглядальниць і соціальних працівників.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: