Дніпропетровська обласна організація на форумі партії "Українська стратегія Гройсмана"

У Києві пройшов форум партії "Українська стратегія Гройсмана", на якому її лідер розповів про стратегію розвитку Дніпропетровщини.

На позиціях лідера. Якби вибори до парламенту проходили у грудні, “Українська Стратегія Гройсмана” ввійшла би у першу шістку партій. Такі дані соціологічних досліджень. А от у президентському рейтингу Володимир Гройсман упевнено отримує 6 відсотків голосів виборців. Головне для політика та його сили — довіра громадян. Про це заявили на форумі у Києві.

«Важливо не просто здобути довіру, а важливо її виправдати. Останнім часом Україна слабшає, у нас є серйозні проблеми в економіці, в енергетиці, відсутність зрозумілої соціальної політики, зростання цін, інфляція. Це все спонукає нас реагувати на подальший розвиток країни. Спочатку зупинити падіння, потім зафіксувати стабільність і потім перейти до зростання», — каже голова політичної партії "Українська стратегія Гройсмана" Володимир Гройсман.

Чітке розуміння проблем українців — із такою позицією більш ніж рік розвивається команда політсили. До її лав приєдналися близько семисот людей. А це і голови громад, і депутати різних рівнів. Представництва партії відкрили у 15 областях країни.

«Радий тому, що приєднався до команди професіоналів, патріотичних людей, до людей, які здатні змінити країну на краще, і ми саме в цьому руслі будемо працювати в Дніпропетровській області. Ми будемо об’єднувати найбільш раціональних і прагматичних людей, які сьогодні є в нашій області. Область завжди була елітною в Україні, у нас величезний потенціал науковий, інтелектуальний, аграрний, тому саме цих людей ми будемо об’єднувати в нашій команді», — розказує голова Дніпропетровської обласної організації партії "Українська стратегія Гройсмана" Віктор Сиченко.
«У нас повно сил, ми йдемо продовжувати те, що команда Гройсмана, коли була при владі, почала створювати. Я долучився до цієї команди, ми йдемо пліч-о-пліч і досягнемо гарного результату, я впевнений», — каже голова Криворізької міської організації партії "Українська стратегія Гройсмана" Дмитро Зубрій.

Уже зараз політики взялися до розробки нових ідей та ініціатив. І залучатимуть до цього молодих спеціалістів.

«Відмінний формат форуму, все конструктивно, зрозуміло. Лідер надихнув, тому наша область, Дніпропетровщина, разом із молоддю — рухається вперед за стратегією Гройсмана», — розказує лідер молодіжної організації партії "Українська стратегія Гройсмана" у Дніпропетровській області Станіслав Зайцев.

Разом іти на вибори. Так на форумі вирішили делегати з різних регіонів. Аби спільно просувати стратегію політсили на виборах усіх рівнів. Парт-квитки отримали і нові члени команди.

«Я дуже розраховую на Дніпропетровській регіон — потенціал області колосальний. І промисловий, і інтелектуальний, і науковий. І я вважаю, що це один із важких стовпів нашої незалежності, зокрема економічного благополуччя. Тому наше завдання — це розбудова партійної організації по всій Дніпропетровській області: і Дніпро, і Кривий Ріг. І формування професійно команди, яка має прийти до влади і правильно управляти на місці. Зараз ми на початку формування, і я дуже розраховую на те, що в нас у Дніпрі буде сильна потужна команда, і дніпряни мені по духу зрозумілі люди, з якими ми розмовляємо одною мовою», — зазначає голова політичної партії "Українська стратегія Гройсмана" Володимир Гройсман.

Та успіх на чергових місцевих виборах — лише перший крок, кажуть політики. Рубіконом стане поширення результату на всю країну та Верховну Раду.

Реклама

 

Ніка Лобанська
Ніка Лобанська Кореспондент програми «Деталі». Досвід роботи журналістом: 5 років. Улюблені теми: Шоу-біз, кримінальні новини, діджиталізація, туризм.

Реклама