Дніпропетровська обласна дитяча лікарня відзначила 40-річчя

Фото: ДнепрОГА - фото 1
Фото: ДнепрОГА

Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня відзначила 40-річчя. До Дня народження – урочистості та подарунки.

Працівників та ветеранів медзакладу привітали перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов та голова обласної ради Микола Лукашук.

«Лікарня – це не тільки стіни. Це люди, справжні професіонали. Такі фахівці вже 40 років рятують хлопчиків та дівчаток в обласній дитячій лікарні. А життя та здоров’я дітей – це найважливіше», – сказав перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

За багаторічну та самовіддану працю лікарям вручили подарунки, грамоти та подяки.

«Це унікальна дитяча лікарня. Люди, які тут працюють – сучасні супергерої. Вони 24 години на добу та 7 днів на тиждень рятують найдорожче, що в нас є. Наших дітей», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Дніпропетровську обласну дитячу клінічну лікарню відкрили у 1981 році. Там надають допомогу новонародженим та дітям до 18 років. Нині у закладі працюють понад 750 людей.

«Усі 40 років лікарня розвивається, ми не стоїмо на місці. Впроваджуємо нові технології та методи діагностики, лікування й реабілітації. Це потужний дитячий заклад, який може прийняти пацієнтів з будь-якою проблемою», – сказав генеральний директор лікарні Олексій Власов.

У медзакладі – 12 стаціонарних відділень. Одночасно там можуть лікуватися понад 400 маленьких пацієнтів. Функціонує єдиний в регіоні дитячий онкогематологічний центр.

Лікарня розташована за адресою: м. Дніпро, вул. Космічна, 13.

Реклама

Реклама