Дніпропетровська обласна бібліотека отримала нові ПК та планшетний сканер

04.06.2020, 16:00
Дніпропетровська обласна бібліотека отримала нові ПК та планшетний сканер - фото 1

На придбання сучасної техніки з обласного бюджету виділили 150 тисяч гривень.

Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації

«У травні обласним коштом придбали 14 сучасних комп’ютерів. Усі вони будуть використовуватися для створення та наповнення Інтернет-ресурсів бібліотеки. Ще придбали планшетний сканер нового зразка, який дозволяє сканувати документи формату A3. Тож онлайн-каталоги поповняться книгами і журналами великих габаритів», — розповіла начальниця управління культури, національностей і релігій Наталія Першина.


Обласна бібліотека є не тільки сховищем паперових документів та книг, а й власником найбільшої у регіоні кількості електронних видань — загальний обсяг електронної бази даних налічує понад 4 мільйони записів. Також Обласна універсальна наукова бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила та Мефодія виступила ініціатором створення автоматизованої інформаційно-бібліотечної системи області. Зокрема Електронного корпоративного краєзнавчого каталогу "Дніпропетровщина", "Придніпровського корпоративного каталогу", інформаційного порталу "ДніпроКультура" та регіонального Електронного каталогу.

Нагадаємо, раніше режисер із Дніпра зняв пародійний супергеройський фільм. Лише за 1 долар. Назвав його "Людина-яблуко".

Також у Дніпрі розповіли, як археологи шукають могилу Олександра Поля. Фахівці вже добралися до фундаменту Лазаревської церкви в Севастопольському парку.

А ще в облраді почали проєкт з відновлення культурної спадщини регіону. Оскільки на території Дніпропетровщини розташовано понад 12 тисяч історичних об'єктів, 54 пам'ятки національного значення та 178 природних пам'яток, але майже жодна з них не відповідає міжнародним стандартам.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: