Дніпропетровщина у «червоній» зоні: як працюють школи та дитячі садочки

Дніпропетровщина у «червоній» зоні: як працюють школи та дитячі садочки - фото 1

З 18 жовтня Дніпропетровська область перейшла у «червону» зону карантину.

За новими правилами забороняється робота навчальних закладів, крім дитячих садків і початкових класів шкіл. Та як повідомляє департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради, з 18 жовтня у школах — канікули.

«З метою запобігання зростанню захворюваності на ковід серед дітей ми вимушені розпочати канікули з 18 жовтня 2021 року. Маємо надію, що вжиті заходи дозволять не допустити спалаху COVID-19 у нашому місті», — повідомляє пресслужба.

Дитячі садочки працюватимуть у звичайному режимі.

Зазначимо, що обмеження не торкнулися внутрішньообласних перевезень. Працює і міський громадський транспорт.

 

Раніше ми писали про те, що через COVID українці менше роблять планові щеплення. А відсоток вакцинованих трохи вищий порівняно з країнами третього Світу. Через пандемію другорядними стали планові щеплення. Так, 20% дітей не отримали свою «дозу» від поліомієліту, правця та дифтерії.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама