Дніпропетровщина з 19 жовтня повністю переходить у “помаранчеву” зону

Дніпропетровщина з 19 жовтня повністю переходить у “помаранчеву” зону - фото 1

Таке рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні, що відбулося 15 жовтня.

Із 00:00 19 жовтня у “помаранчевій” зоні перебуватимуть міста Дніпро, Вільногірськ, Кам'янське, Жовті Води, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Першотравенськ, Покров, Синельникове і Тернівка. А також Апостолівський, Васильківський, Верхньодніпровський, Дніпровський, Криворізький, Криничанський, Магдалинівський, Межівський, Нікопольський, Новомосковський, Павлоградський, Петриківський, Петропавлівський, Покровський, П'ятихатський, Синельниківський, Солонянський, Софіївський, Томаківський, Царичанський, Широківський та Юр'ївський райони.

Від понеділка в адміністративних одиницях, які переходять до “помаранчевої” зони, мають закритися хостели і турбази, з 22:00 до 07:00 не працюватимуть розважальні заклади і ресторани, припиниться планова госпіталізація в лікарнях, не працюватимуть спортзали і фітнес-центри (які не можуть забезпечити 10 м² території на одного відвідувача), зачиняться заклади культури, не буде нових змін у дитячих таборах, а на масових заходах буде допускатися присутність не більше 20 людей. Крім цих, продовжать діяти й обмеження “жовтої” та “зеленої” зон: носіння маски або респіратора при відвідуванні громадських місць та користуванні гром. транспортом; водії громадського транспорту зобов'язані перевозити лише ту кількість пасажирів, на яку розраховані сидячі місця; заборонене відвідування установ соцзахисту, де можуть перебувати люди похилого віку.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що ж робити, якщо підозрюєш у себе коронавірус.

Також в Україні зафіксовано 5 992 випадки COVID-19. Це новий рекорд кількості хворих за добу.

А ще на Дніпропетровщині за минулу добу виявили 423 нових випадки SARS-CoV-2/COVID-19. Наш регіон, як і Україна загалом, установив новий рекорд за кількістю зафіксованих хворих.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор

Реклама