Дніпропетровщина увійшла у ТОП-10 регіонів за легкістю ведення бізнесу

Дніпропетровщина увійшла у ТОП-10 регіонів за легкістю ведення бізнесу - фото 1

Рейтинг легкості ведення бізнесу в різних регіонах України склали експертно-аналітичний центр економічної спрямованості “Офіс ефективного регулювання” та державний інфо-сервіс “StartBusinessChallenge”.

РекламаОбласті оцінювали за декількома критеріями: простота створення підприємства, отримання дозволів на будівництво, оформлення земельної ділянки та приєднання до електромереж, а також обтяженість бізнесу місцевими податками та розвиненість електронних сервісів. Кожний критерій оцінюється у 100 балів, відповідно — максимально можна набрати 600 балів. Такий рейтинг уже публіковувався і стосувався він 2018 року. Тоді Дніпропетровська область посідала 4-5 місце по країні, але через зміну методології проведення дослідження змінився і результат нашого регіону.

Дніпропетровщина увійшла у ТОП-10 регіонів за легкістю ведення бізнесу - фото 154267

За новою методикою Дніпропетровщина у 2018 році була б на дванадцятому місці, і відтоді вона покращила свій результат на три позиції. Тобто зараз ми дев’яті.
За легкість створення підприємства Дніпропетровській області дали 73 бали. Одержання дозволів на будівництво експерти оцінили у 58 балів. Оформлення земельної ділянки — у 68 балів. Приєднання до електромереж — у 52 бали. Лише 30 та 49 балів аналітики поставили Дніпропетровщині за обтяженість бізнесу податками і розвиненість електронних сервісів. І загалом наша область набрала 330 балів.

Дніпропетровщина увійшла у ТОП-10 регіонів за легкістю ведення бізнесу - фото 154268

Нагадаємо, раніше ми повідомляли курс валют на сьогодні.

Реклама