Дніпропетровщина стала лідером з оновлення інфраструктури

Фото: Дніпропетровська ОДА - фото 1
Фото: Дніпропетровська ОДА

У Дніпропетровській ОДА підбивали підсумки щодо збудованих та оновлених об’єктів по всій області. Це школи, дитячі садочки, спортивні об’єкти, медичні заклади та дороги.

2021 рік можна назвати роком оновлення для Дніпропетровщини. Адже загалом у регіоні звели та реконструювали майже 100 об’єктів. Це найбільше в Україні, повідомив під час брифінгу у ДніпроОДА консультант програми "Велике будівництво" Юрій Голик.

Дніпропетровщина стала лідером з оновлення інфраструктури - фото 208485

Фото: Дніпропетровська ОДА

«У 2021-му в Україні звели "з нуля" та оновили 115 шкіл та дитсадків, 33 лікарні, 237 сільських амбулаторій, 22 басейни. А ще – більш ніж 7 тис км державних і місцевих доріг, – зазначив Юрій Голик. – Дніпропетровщина – лідер серед інших областей у реалізації програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво". Минулого року тут втілили найбільше проєктів».

Будівництво й модернізація відбувалась у різних куточках області. Оновили та збудували дитячі садочки, басейни, школи, приймальні відділення, дороги та стадіони.

Дніпропетровщина стала лідером з оновлення інфраструктури - фото 208488

Фото: Дніпропетровська ОДА

Серед зведених "з нуля" – дитсадки у Покрові та Старих Кодаках. З сучасним дизайном, теплі, затишні. Дошкільні заклади вже готові прийняти близько 200 малюків. А ще в області провели роботи з утеплення трьох дошкільних закладів.

«Нові садочки мають оригінальну архітектуру. Вони нагадують дитячу казку. Комфортні, яскраві, доступні для людей з інвалідністю. Саме у таких умовах мають виховуватися малюки, а не в сірих та холодних будівлях», – наголосив Юрій Голик.

Багато роботи провели і у школах. Наразі із позначкою “зроблено” у регіоні 6 шкіл. Зокрема, реконструкцію зробили в Апостоловому, Петропавлівці, Сурсько-Литовському та Дніпрі.

Дніпропетровщина стала лідером з оновлення інфраструктури - фото 208486

Фото: Дніпропетровська ОДА

«Відкрили 6 новозбудованих малих групових будинків. Вони для дітей, які залишилися без батьківської турботи. Там маленькі мешканці області розвиваються в атмосфері сімейного затишку», – сказав Юрій Голик.

Також не забули і про спортивну інфраструктуру. Дніпропетровщина — лідер серед швидкості її розвитку. У Дніпрі, наприклад, звели Олімпійський дім. А у Нікополі та Слобожанському облаштували нові сучасні басейни. Загалом у області завершили роботу над 9 стадіонами. При школах, у громадах та містах.

Дніпропетровщина стала лідером з оновлення інфраструктури - фото 208489

Фото: Дніпропетровська ОДА

Працювали і над медичною інфраструктурою. Серед втілених проєктів – 16 побудованих сільських амбулаторій. У більшості з них передбачене житло для сімейних лікарів.

В опорних лікарнях оновили 13 приймальних відділень. Загалом це заклади у Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Першотравенську, Марганці, Новомосковську. У них встановили все необхідне обладнання для порятунку “важких” пацієнтів. Раніше такі умови мали лише мешканці великих міст, наголосив Юрій Голик.

Дніпропетровщина стала лідером з оновлення інфраструктури - фото 208487

Фото: Дніпропетровська ОДА

Над дорогами також попрацювали достатньо — загалом у регіоні збудовано та відремонтовано понад 550 км автошляхів. З них майже 130 км – місцевого значення і майже 450 км – державного. Крім того, відбулася довгоочікувана подія – новозведеною об’їзною Дніпра рушили автівки. Південний обхід розвантажив місто від транзитного транспорту.

Дніпропетровщина стала лідером з оновлення інфраструктури - фото 208491

Фото: Дніпропетровська ОДА

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: Дніпропетровська ОДА

Реклама