Дніпропетровщина прийняла обласний бюджет-2022

Фото: ДніпроОДА - фото 1
Фото: ДніпроОДА

Дніпропетровщина ухвалила обласний бюджет на 2022 рік. Його ресурс – 11,2 млрд грн. Третину з них спрямують на розбудову регіону.

«Дніпропетровщина однією з перших областей в країні ухвалила бюджет. Його прийняли вчасно. А отже, зможемо безперервно продовжувати розбудову регіону. Попри виклики пандемії, 2022-й буде роком розвитку. Акцент – на оновленні інфраструктури», – повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Бюджет розвитку-2022 більший, ніж цьогоріч. На розбудову інфраструктури спрямують власні надходження регіону та держсубвенцію. Загалом – 3,7 млрд грн. З них 1,3 млрд грн планують витратити на ремонт доріг.

Голосовання в облраді - фото 202414

Голосовання в облраді
Фото: ДніпроОДА

Продовжать оновлювати і соціальну інфраструктуру. Школи, садочки, стадіони, лікарні.

«Над проєктом бюджету працювали з липня. Врахували, зокрема, збільшення мінімальної зарплатні. А ще підвищення стипендій для студентів вишів у півтора раза, академічних стипендій – у 2,6 раза. В цілому кошторис збалансований за доходами та видатками. І реальний для виконання», – наголосила директорка департаменту фінансів Дніпропетровської облдержадміністрації Тетяна Шебеко.

Область ще очікує на розподіл деяких субвенцій. Зокрема, вперше передбачені трансферти на придбання обладнання для їдалень та покращення пожежної безпеки у школах.

"За" обласний бюджет 2022 року проголосували 92 депутати із 102 присутніх на сесії обласної ради.

Раніше ми писали про те, що навесні наступного року в Україні запрацює Єдиний реєстр зброї.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама