Дніпропетровщина переходить до "жовтої" зони епіднебезпеки

Дніпропетровщина переходить до "жовтої" зони епіднебезпеки - фото 1

Із 23 вересня Україна переходить до "жовтої" зони епідемічної небезпеки. Відповідне рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії ТЕБ і НС. Нові карантинні обмеження запровадять і на Дніпропетровщині.

Обласна комісія ТЕБ і НС ухвалила рішення про перехід до "жовтої" зони епідемічної небезпеки. Вона почне діяти з 23 вересня 2021 року. Про це повідомляє ДніпроОДА.

Зміни торкнуться передусім закладів освіти. Дитсадки, школи, виші зможуть працювати офлайн, якщо від коронавірусу вакциновані не менше 80% співробітників. Решті доведеться перейти на дистанційну роботу.

Заборонено відвідувати заклади освіти, якщо понад 50 відсотків співробітників на самоізоляції через контакт із людиною з підтвердженим COVID-19.

Не можна проводити масові заходи за участю більш ніж 1 людини на 4 кв. м. Кінотеатри та заклади культури зможуть працювати за умови наповненості залів не більш ніж на дві третини місць. Або 50% місць у кожному окремому залі.

У кафе та ресторанах відстань між столами має бути не менше 1,5 метри. За кожним столиком – до 4 людей.

Обмеження "жовтого" рівня не будуть застосовуватися, якщо всі учасники та не менш ніж 80% організаторів заходів, працівників кафе та ресторанів, кінотеатрів, театрів, музеїв, спортзалів матимуть хоча б одне щеплення від коронавірусу. Або негативний ПЛР- чи експрес-тест.

Загалом в Україні – 2 362 559 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. На Дніпропетровщині – 143 699 випадків.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпропетровській області медики продавали підроблені міжнародні COVID-сертифікати.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама