«Дніпрогаз» проводить техобслуговування внутрішніх мереж за акційною ціною

21 жовтня, 15:28
Актуально
«Дніпрогаз» проводить техобслуговування внутрішніх мереж за акційною ціною - фото 1

Технічне обслуговування внутрішніх мереж газопостачання є гарантією безпечного споживання газу.

Для безпечного споживання газу треба проводити технічне обслуговування внутрішніх мереж газопостачання. Це певний комплекс робіт з утримання працездатності і справності газових мереж будинку чи квартири. Статистика вказує, що практично 70% викликів на номер аварійної служби «Дніпрогазу» стосується саме витоків газу.

«Дніпрогаз» проводить техобслуговування внутрішніх мереж за акційною ціною - фото 195251

Згідно чинного законодавства відповідальність за внутрішні мережі та газове обладнання у приватних будинках і квартирах несуть їх власники, тому вже декілька років поспіль в тарифі на розподіл газу не передбачені кошти на обслуговування внутрішніх мереж споживача.

«Дніпрогаз» проводить техобслуговування внутрішніх мереж за акційною ціною - фото 195252

Зауважимо, що багато людей нехтують своєю безпекою та не піклуються про внутрішні газопроводи власної оселі. Відомо, що перевірку газових труб вдома треба робити щонайменше раз на рік.

«Розуміючи важливість цього питання, АТ «Дніпрогаз» зробив послугу технічного обслуговування доступної для кожного клієнта. Всього за 300 грн на рік Ви можете бути впевнені, що ваші газові мережі експлуатуються безпечно», - зазначає директор з капітального будівництва АТ "Дніпрогаз" Володимир Ткаченко.

Якщо клієнт хоче замовити послугу з техобслуговування, то треба підписати договір з компанією та акт виконаних робіт, але вже після обстеження газових мереж. Оплатити послугу можна протягом 5 робочих днів у будь-якому банківському відділенні.

Договір гарантує клієнту:

• приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів;

• огляд наявності та перевірку герметичності футлярів в місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку;

• перевірку працездатності та змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах;

• усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Зверніть увагу, що укладення такого договору відбувається виключно на добровільних засадах. До вартості договору не включене обслуговування газових приладів та ремонт внутрішніх мереж та приладів обліку.

Замовити таку послугу можна у 104.ua клієнтському просторі на вул. Паторжинського, 24. Зауважимо, що персональний менеджер компанії надасть вичерпну консультацію, відповість на всі питання та організує підписання договору у двох примірниках.

Реклама

Реклама