Дніпро з 5 жовтня опиниться у "помаранчевий" зоні

Дніпро з 5 жовтня опиниться у "помаранчевий" зоні - фото 1

Рішення про посилення карантину у Дніпрі ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні, що відбулось 1 жовтня.

Від понеділка у Дніпрі мають закритися хостели і турбази, не працюватимуть уночі розважальні заклади і ресторани, буде припинена планова госпіталізація в лікарнях, не працюватимуть спортзали, фітнес-центри (які не можуть забезпечити 10 м² території на одного відвідувача) і заклади культури, не буде нових змін у дитячих таборах, а на масових заходах буде допускатися присутність не більше 100 людей (із розрахунком “1 людина на 20 м²”).

Крім цих обмежень, продовжать діяти і обмеження "жовтої" та "зеленої" зон: носіння маски або респіратора при відвідуванні громадських місць та користуванні гром. транспортом; водії громадського транспорту зобов'язані перевозити лише ту кількість пасажирів, на яку розраховані сидячі місця; заборонене відвідування закладів соціального захисту, де можуть перебувати люди похилого віку.

"З 5 жовтня з 00 годин місто Дніпро буде переведено до “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки. Відповідно, до “жовтого” рівня будуть доданi ще нові адміністративні одиниці — це буде Кривий Ріг, Новомосковськ, Тернівка, Верхньодніпровський район, П’тихатьский район, і Царичаський район", - сказав головний санiтарний лiкар областi Роман Чуб.


Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, у студентів яких університетів Дніпра виявили COVID-19 (наявна тільки рос. версія тексту).

Також у Дніпропетровській області через карантин перевіряють школи. Співробітники Держпродспоживслужби та поліції кажуть: у третині шкіл є порушення.

А ще за добу в Україні COVID-19 підтвердили у 4 633 осіб. Від початку пандемії підтвердили вже 217 661 випадок зараження коронавірусом.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор

Реклама