Дніпро вже з теплом: ДТЕК Придніпровська ТЕС розпочала опалювальний сезон

03.11.2020, 18:48
ДТЕК Придніпровська ТЕС розпочала опалювальний сезон - фото 1
ДТЕК Придніпровська ТЕС розпочала опалювальний сезон

Напередодні до квартир та дніпрян, які живуть на лівому березі, розпочали подавати тепло. Опалювальний сезон стартував за розпорядженням Дніпровського міського голови.

Цьогоріч планову підготовку до роботи в опалювальний сезон і ремонт станційної тепломережі енергетики почали ще влітку. Систему постачання тепла ДТЕК Придніпровська ТЕС почала заповнювати теплоносієм 1 листопада. Довжина магістралі – понад 40 кілометрів, тож близько доби система заповнювалась. Тепер тепло в помешканнях дніпрян залежить від «приймаючої сторони» – компаній, які обслуговують будинки. Як тільки вони відкриють засувки, у квартирних батареях одразу з’явиться тепло.

«Ми провели технічне обслуговування засувної арматури трубопроводів теплових мереж № 1, №2 та №3, замінили дефектні ділянки вищезазначених трубопроводів, перевірили лічильники тепла. Щоб попередити і усунути пориви, провели опресовування колекторів теплових мереж № 1 і №2. ДТЕК надійний партнер громади, тому придніпровці в холодний період року будуть зі світлом і теплом», – зазначив Анатолій Боричевський, директор ДТЕК Придніпровської ТЕС.

Для проходження осінньо-зимового періоду готують і обладнання. Влітку профілактичний ремонт провели на блоці 9, на блоці №10 ремонтні роботи завершують. Ці блоки екологічні та економічні, тож пріоритетно працюють в системі.

На паливному складі Придніпровської ТЕС накопичили понад 260 тисяч тон вугілля. Все це для того, аби дніпряни взимку були в комфортних умовах – зі світлом та теплом.

Поділитися: