Дніпро приєднався до всесвітньої акції "16 днів проти насилля"

Дніпро приєднався до всесвітньої акції "16 днів проти насилля" - фото 1

У Дніпрі розпочалася акція з протидії домашньому насильству.

Проти насильства. Дніпрян закликали боротися із домашньою жорстокістю. Біля пам'ятника Олександру Полю встановили банер, на якому кожен може залишати слова підтримки жертвам домашнього насильства. Акція — всеукраїнська і триває 16 днів. Жителі різних міст отримують інформаційні буклети, роблять фото у соцмережах із хештегом #протинасильства.

«Кожен з цих 16 днів присвячений кожному окремому виду насильства. От сьогодні ми виступаємо за те, щоб жінки в Дніпрі жили в безпечному просторі, щоб вони мали захист, щоб була можливість звернутися до державних і недержавних установ, щоб мали безпеку для себе і своїх дітей», — каже психологиня Вікторія Федотова.

Раніше ми писали про те, що 22 листопада у Кривому Розі двоє неповнолітніх хлопців побили, зґвалтували та пограбували 48-річну жінку.

Також нагадаємо, що нещодавно "Талібан" заборонив у Афганістані телевізійні програми за участю жінок. Під заборону потрапили всі телевізійні програми, участь у яких взяли жінки, а також фільми й серіали, що суперечать ісламським законам та афганським традиціям.

Реклама

Реклама