Дніпро – кращий в Україні за впровадженням програми "Безпечне місто"

12.10.2020, 18:42
Дніпро – кращий в Україні за впровадженням програми "Безпечне місто" - фото 1

Днями у Києві відбулася щорічна церемонія нагородження міст-лідерів із впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру Kyiv smart city 2020.

Захід проводиться вже вп’яте і є однією з головних подій Східної Європи, присвячених популяризації smart city-технологій. Цьогоріч він зібрав більше 10 тис. учасників — онлайн.

Під час форуму найкращі міські проєкти, громадські та державні ініціативи відзначили у восьми номінаціях.

У Дніпрі, завдяки розвитку smart city, впроваджуються багато електронних сервісів, які значно покращують життя жителів міста, а саме: безконтактна оплата за проїзд у громадському транспорті, електронні табло, система відеоспостереження зі смарт камерами.

Саме тому Дніпро став кращим серед міст України за впровадженням електронних сервісів програми "Безпечне місто" та посів перше місце у відповідній категорії.

Як відомо, програму "Безпечне місто" ініціював міський голова Борис Філатов у 2016 року. В її межах було створено Ситуаційний центр міста — це інтерактивна система, що об’єднує датчики на мережах водоканалу, розподільчих щитках, тягових підстанціях, ліфтах, а також GPS-системи на громадському транспорті, комунальній техніці, машинах швидкої допомоги. До неї підключені й правоохоронні органи. Все це дає змогу бачити комплексну ситуацію в місті, а відтак — ефективно керувати його роботою.

Поділитися: