Для слухачів Університету третього віку запустили онлайн-курсі з рукоділля

Для слухачів Університету третього віку запустили онлайн-курсі з рукоділля - фото 1

Уже пройшло заняття з виготовлення серветниці з джутових ниток.

«Курс рукоділля до карантину проходив наживо, через велику популярність ми запустили його онлайн. Заняття відбуваються через “Zoom”. Уже створено дві групи слухачів. Разом із викладачем вони опановуватимуть різні техніки роботи руками, як-от декупаж, нитки джут, плетіння тощо. Для людей поважного віку це корисні заняття, не тільки через їхню цікавість, а ще й через розвиток дрібної моторики. Це є профілактикою для великої кількості вікових хвороб, зокрема Альцгеймера», — зауважила спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Юлія Довгалюк.


За словами чиновниці, слухачі УТВ здебільшого сучасні та активні, тому швидко орієнтуються у тому, як займатися онлайн. А якщо виникають якісь запитання, то завжди можна зателефонувати до Університету та отримати необхідну консультацію.


Нагадаємо, раніше для слухачів Університету третього віку запустили онлайн-заняття. Не лише із психології, українознавства, агрономії, правознавства, комп'ютерної грамотності та іншого, але і зі спортивної гімнастики.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.