Для президента важливо об’єднати суспільство у боротьбі за незалежність, — Арсеній Яценюк

05 квітня, 13:24
Фото: nfront.org.ua - фото 1
Фото: nfront.org.ua

Арсеній Яценюк, лідер партії "Народний фронт", двічі Прем’єр-міністр України у одній із політичних програм на телебаченні заявив, що президенту вкрай важливо об’єднати всіх, щоб українська держава боронила свою незалежність.

Політик зазначив, що Зеленський, ставши президентом, був упевнений, що з Путіним можливо домовитися, але після двох років він усвідомив, що це неможливо.

«Він зрозумів, що ніякі домовленості з Путіним неможливі, що Путін може домовитися тільки про одне — про капітуляцію України. Він чудово усвідомлює, що як президент на це не може піти, а український народ це ніколи не дасть можливості зробити. Путін добився можливості мати окрему розмову без президента Зеленського з канцлером Меркель і президентом Франції. Ці сигнали підривають єдність ще й в самому Європейському Союзі. Було би вкрай правильно, якби так само швидко була б організована зустріч з ініціативи наших французьких і німецьких друзів і партнерів разом із президентом Зеленським, і, наприклад, з президентом ЄС, який би взяв участь у такій дискусії. Щоби продемонструвати всьому світу, що Україна має всецілу підтримку», — наголосив Арсеній Яценюк.

 

Джерело: nfront.org.ua
Поділитися: